Návrhy vizitek

Vytvoříme Vám moderní grafický návrh Vašich vizitek, včetně přípravy a zajištění jejich výroby. Při návrhu nepoužíváme předpřipravené šablony, ale každou vizitku tvoříme téměř od začátku, čímž je zajištěna jejich originalita. Máte možnost výběru z mnoha standardních rozměrů, vzhled vizitky lze zatraktivnit matnou laminací nebo parciálním lakem, který na vizitce vytvoří 3D efekt.

Vizitka Vám dělá reklamu

Vizitka je důležitým komunikačním prvkem při navazování obchodních styků. Měla by být přehledná a měla by obsahovat všechny důležité kontaktní údaje. Její vzhled by měl odpovídat charakteru firmy a účelu vizitky. Proto důkladně zanalyzujeme charakter Vaší firmy a Vaše záměry a navrhneme Vám vhodnou vizitku přímo na míru.

Výroba vizitek

K navrženým vizitkám dodáme podklady pro zajištění jejich výroby. Tyto podklady budete mít k dispozici a tak si můžete zajistit tisk sami ve Vámi ověřené tiskárně, případně zajistíme tisk v námi ověřených tiskárnách a vizitky dodáme poštou. Díky elektronickým podkladům si také můžete zajistit snadný dotisk vizitek.

Návrhy vizitek - vybrané reference

Vizitky CoolWebservis.cz
Vizitky CoolWebservis.cz
Vizitky CoolWebservis.cz
Vizitky Aquapro
Vizitky Aquapro
Vizitky Aquapro

Potřebujete vytvořit logo nebo rovnou celou firemní identitu?

Vytvoříme Vám profesionální návrh loga společnosti ve všech potřebných grafických formátech pro jeho využití všude tam, kde je třeba. Návrh loga Vám dodáme v barevné variantě, stejně jako v černobílé, ve verzi na světlém i tmavém pozadí. Upravíme také verzi loga pro potisk na reklamní a jiné předměty.

Nemá Vaše firma jednotný styl? Chcete, aby Vaše firma vypadala profesionálně? Nabízíme Vám navržení a vytvoření firemní identity. To zahrnuje vytvoření loga, vizitek a návrh hlavičkového papíru a to v jednotném stylu. Stejně tak zajistíme navržení a výrobu reklamních předmětů, jako jsou tašky, propisky a další.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Kontaktujte nás pomocí formuláře, uvedeného níže. V nejkratší možné době Vás budeme kontaktovat a společně se domluvíme, jak Vám můžeme vyhovět.

Jméno:
(povinné)
E-mail:
(povinné)
Telefon:
(nepovinné)
Mám zájem o:
(nepovinné)
Máte otázky? Zeptejte se