Tvorba webových stránek - Pardubice, Chrudim, Hradec Králové a celá ČR

Webové stránky vytváříme kvalitně, pečlivě, rychle, s férovým jednáním a individuálním přístupem.

Vybrané reference

fotografka-usti.cz bluecom.cz networkmanagement.cz truhlarstvi-hotmar.cz hustevlasy.cz chaty-sec.cz

Tvorba stránek

Vytváříme webové stránky na míru. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se o originální výsledek, který potěší jak zákazníka, tak i nás. Základem je dobře navržená struktura webu, formulace obsahu, originální moderní grafický návrh a pečlivé nakódování stránek dle nejnovějších standardů. Zákazník je u nás součástí procesu tvorby stránek.

Naší prioritou je férové jednání, dodržování domluvených termínů, kvalitní práce a spokojenost zákazníka. Nesnažíme se vnutit a prodat vše, co můžeme. Snažíme se nabídnout to, co je pro každého zvlášť užitečné a cenově efektivní.

S tvorbou stránek máme dloholeté zkušenosti a jsme potěšeni, že máme též dlouholeté spokojené zákazníky. Jelikož nejsme velká firma, ale živnostník s externími spolupracovníky, nabízíme naše služby za velmi příznivé ceny.

Koukněte se na reference námi vytvořených webových stránek. Reference →

Kolik u nás webové stránky stojí?

Kolik u nás takové webové stránky stojí? Na to nelze jednoduše odpovědět, záleží to na Vašich požadavcích. Orientační ceny si můžete prohlédnout v ceníku tvorby webových stránek. Nebo nám napište pomocí nezávazné poptávky Vaše požadavky a my Vám co nejdříve pošleme cenový i časový odhad.

Tvorba webových stránek pro Pardubice, Chrudim a okolí

Naše kancelář sídlí v centru Chrudimi a tak naše služby zajišťujeme nejčastěji v okolí Chrudimi, Pardubice a Hradce Králové. Není pro nás ale problém vyhovět poptávkám po celé ČR včetně obchodních schůzek, je-li to třeba.

Aktualizace stránek

Každé stránky potřebují pravidelnou údržbu. Některé pouze občas, některé častěji. Pokud máte stránky, které potřebují aktualizovat, zmodernizovat nebo na nich zkrátka něco změnit, kontaktujte nás a domluvíme spolu nejlepší řešení.

SEO optimalizace a marketing

Pokud nejsou Vaše stránky na internetu vidět, nikdo se o nich nedozví a nikdo je také nenavštíví. SEO je metodika optimalizace stránek, která má za cíl zlepšit dohledatelnost stránek, zvýšit jejich návštěvnost a získat tak potencionální zákazníky. Nabízíme také propagaci stránek pomocí vhodných marketingových technik.

Více o SEO optimalizaci a marketingu →

Mikrostránky

Mikrostránka je jedním z podpůrných prostředků optimalizace stránek. Jedná se o rozsahem malý web, který je úzce zaměřen na jedno téma a cílí tak na konkrétní návštěvníky. Může to být např. prezentace konkrétního produktu, který by jinak na stránkách s řadou dalších výrobků zákazník snadno přehlédl. Jedná se o velmi účinný nástroj při získávání nových zákazníků.

Webové aplikace

Pokud požadujete vytvoření stránek se speciální funkčností, kontaktujte nás, pomůžeme Vám celou webovou aplikaci vymyslet a pak jí zrealizujeme. Může se jednat např. o rezervační systémy, systémy pro evidenci osob, evidenci výsledků sportovního klubu nebo speciální e-shopy. Výhodou webové aplikace je to, že není nutné nic instalovat a aplikace je spuštěna v běžném internetovém prohlížeči. Tím je zaručen přístup z kteréhokoli počítače, připojeného k internetu a odpadá také nutnost aplikace v počítači aktualizovat.

Svatební stránky

Originální svatební stránky

Pokud chcete mít originální a profesionální svatební stránky, s vlastním vzhledem přesně podle Vašich představ, rádi je pro Vás vytvoříme. Díky stránkám budete mít všechny důležité informace neustále k dispozici online, jednodušše se pochlubíte svým známým Vašimi fotografiemi a videi, rychle informujete svatebčany o všem důležitém a v neposlední řadě získáte krásnou vzpomínku na Vaši svatbu.

Nabízíme také tvorbu originálních svatebních oznámení. Nechcete mít neosobní šablonovité svatební oznámení? Chcete ho mít originální a přesně podle Vašich představ? Nabízíme Vám návrh, případně i realizaci originálních svatebních oznámení přesně podle Vašich představ a Vašeho zadání. Ve stejném stylu Vám také připravíme další svatební tiskoviny jako jsou jmenovky na stůl nebo svatební programy.

Více informací o svatebních stránkách →

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Kontaktujte nás pomocí formuláře, uvedeného níže. V nejkratší možné době Vás budeme kontaktovat a společně se domluvíme, jak Vám můžeme vyhovět.

Jméno:
(povinné)
E-mail:
(povinné)
Telefon:
(nepovinné)
Mám zájem o:
(nepovinné)
Máte otázky? Zeptejte se